23 апреля 2018

Три «за» на користь весілля у ресторані при готелі

Коротко про те, чому вибір локації для проведення весільного банкету в ресторані при готелі економить час та бюджет організаторів.

Зала для весілля
Ресторани, розраховані на постійний потік відвідувачів, рідко погоджуються закрити зал та обслуговувати лише весільний бенкет. Якщо бюджет не обмежений, організатори викуповують зал ресторану на день чи вечір.

Для невеликих весільних урочистостей (на 20 гостей і менше), локацію без сторонніх людей знайти складніше. А викуповувати зал ресторану – не вигідно. Підвищується ймовірність, що весілля відбуватиметься паралельно з іншим заходом в одному залі або інші відвідувачі стануть свідком урочистостей.

Ресторани при готелі охоче нададуть зал для великих та маленьких урочистих подій, оскільки не орієнтовані на потік відвідувачів із вулиці та охоче закриють зал.

Ідеї ​​та локації для весільної фотосесії
Фотосесія займає левову частку весільного дня, оскільки часто для проведення зйомок вибирається дві-три локації. Для створення фото в готелі використовують номери, хол, ресторан, відкриту територію. Часто і реквізит не знадобиться, оскільки вище вказані приміщення виконує роль реквізиту. А час на переїзд із місця на місце скорочується.

Номери готелю для молодят та гостей
Весільний день багатий на враження та емоції, а банкет іноді затягується до пізньої ночі. Гості та молодята без втрати часу відпочивають у номерах готелю, а вранці – продовжують святкування у вузькому колі рідних та друзів.

Банкетний зал ресторану "SIESTA" підійде для весілля від 15 до 80 осіб. Меню розробляється з урахуванням побажань та переваг організаторів свята та гостей. Бронюйте зал за телефоном: +38 050 355-59-98

Другие новости

Новости и акции

Сьогодні поговоримо про те, як правильно скласти меню новорічного корпоративу, вибрати найкраще з де

Гості готельно-ресторанного комплексу SIESTA можуть скористатися сервісом прискореної зарядки електр

Коротко про те, чому вибір локації для проведення весільного банкету в ресторані при готелі економит

Якщо Ви вирішили відсвяткувати найважливішу подію у Вашому житті – весілля – то Вам саме до нас! Ми

Спасибо за заявку! Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

Ваш отзыв будет опубликован после проверки

Бронирование номера

Параметры бронирования

Выберите номер

Кол-во людей в номере

Контактные данные

Комментарий

order_x_2

Отменить номер

Кол-во людей в номере

Выберите номер